• 27 MAYIS 2013 Tarihinde ISO 9001:2008 Belgemizi Almış Bulunuyoruz.
  • Çalışan Parçalarınızda özellikle dişlilerde, daha iyi yağlama, aşınmanın, gürültünün, ısınmanın azalmasını ve yorulma direncinin (Fatique Strength) artmasını istiyorsanız UZGÖR'e sizleri bekliyoruz.
VİZYONUMUZ

   Yüzey işlem uygulamalarımızı uluslararası kalite standartlarına uygun hale getirip ürün çeşitliliğimizi ve ekipmanlarımızı her geçen gün arttırmak, yenilikçi uygulamalarımız ile ön plana çıkmak, kadromuz, kültürümüz, ürün ve hizmetlerimizle her zaman farklı olarak öncü bir ticari marka haline gelmektir.

 

MİSYONUMUZ

 Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek, kuruluşumuzda Kalite Yönetim Sistemini benimseyerek, sistemin etkinliğini değerlendirip sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve konusunda uzman personelimizle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

 

POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimizle sürekli işbirliği içerisinde, beklentilerini, ilgili mevzuat şartlarını göz önüne alarak en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve talepleri doğrultusunda yeni faaliyetlere açık olmak.  
 
    Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırarak, , tüm çalışanlarımızın gayreti ile Kalite Yönetim Sistemimizin sürekliliğini sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.
 
   Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak.  
 
   Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.
 
   Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.